Alternative content

Get Adobe Flash player

ARiMR
 
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Biuro Powiatu Kołobrzeskiego
ul. Kołobrzeska 14
78-123 Siemyśl
tel. 94 35 48 572


Godziny otwarcia Biura:
poniedziałek – piątek  7:30-15:30Drukuj

ARIMR PRZYPOMINA O KOŃCZĄCYCH SIĘ NABORACH
 

Wraz z końcem maja upływa termin składania wniosków w ramach naborów prowadzonych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Ostatnie dni na złożenie dokumentów mają rolnicy, którzy ubiegają się o dopłaty bezpośrednie, wsparcie na modernizację gospodarstw, czy tworzenie grup i organizacji producentów.

Więcej…
 
Drukuj

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOPŁATY BEZPOŚREDNIE PRZEDŁUŻONY DO 31 MAJA 2019 R.


     Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski podjął decyzję o przedłużeniu o dwa tygodnie terminu składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych z PROW 2014-2020 za rok 2019.

Więcej…
 
Drukuj

 

ARIMR: TRWA NABÓR WNIOSKÓW O DOPŁATY Z TYTUŁU ZUŻYTEGO MATERIAŁU SIEWNEGO


     Rolnicy, którzy wykorzystali materiał siewny kategorii elitarny lub kwalifikowany do siewu lub sadzenia, mogą ubiegać się o przyznanie dopłaty z tego tytułu. Wnioski można składać do 25 czerwca br.

Więcej…
 
Drukuj

RUSZAJĄ DOPŁATY ZWIĄZANE Z ZALESIANIEM
 

Właściciele lasów mogą uzyskać pomoc finansową z PROW 2014-2020 w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska”.
Nabór wniosków rusza 2 maja i potrwa do 12 czerwca 2019 r.

Posadź las – weź pieniądze z PROW - nabór wniosków od 1 czerwca do 31 lipca 2019 r.

WIĘCEJ
 

 
Drukuj

WIĘCEJ

 
Drukuj

ROLNICY ZŁOŻYLI JUŻ PONAD 200 TYS. E-WNIOSKÓW O DOPŁATY BEZPOŚREDNIE

     W tym roku rolnicy drugi raz składają wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pomocą aplikacji eWniosekPlus. W niespełna miesiąc Agencja otrzymała ich już ponad 200 tys. z tego w powiecie kołobrzeskim 483 wnioski. W aplikacji wprowadzono szereg ułatwień i podpowiedzi, przez co stała się ona bardziej przyjazna dla użytkowników.

Więcej…
 
Drukuj

WNIOSKI O POMOC NA INWESTYCJE 


     Od 29 marca do 27 maja 2019 r. rolnicy mogą ubiegać się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" związane z produkcją prosiąt (obszar A), produkcją mleka krowiego (obszar B) czy produkcją bydła mięsnego (obszar C).

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4