Alternative content

Get Adobe Flash player

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

ROLNICY ZŁOŻYLI JUŻ PONAD 200 TYS. E-WNIOSKÓW O DOPŁATY BEZPOŚREDNIE

     W tym roku rolnicy drugi raz składają wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pomocą aplikacji eWniosekPlus. W niespełna miesiąc Agencja otrzymała ich już ponad 200 tys. z tego w powiecie kołobrzeskim 483 wnioski. W aplikacji wprowadzono szereg ułatwień i podpowiedzi, przez co stała się ona bardziej przyjazna dla użytkowników.

Więcej…
 
Drukuj

 
Drukuj

WNIOSKI O POMOC NA INWESTYCJE 


     Od 29 marca do 27 maja 2019 r. rolnicy mogą ubiegać się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" związane z produkcją prosiąt (obszar A), produkcją mleka krowiego (obszar B) czy produkcją bydła mięsnego (obszar C).

Więcej…
 
Drukuj

 
Drukuj

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W SIEMYŚLU
 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie wraz z Urzędem Gminy Siemyśl zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Najbliższy Mobilny Punkt Informacyjny odbędzie się:

  • 17 kwietnia 2019 r. w godzinach od 12:00 do 14:30 – Urząd Gminy Siemyśl,
     ul. Kołobrzeska 14, 78-123 Siemyśl

WIĘCEJ

 
Drukuj

SYRENY ALARMOWE - 10.04.2019
 

      Wójt Gminy Siemyśl informuje, że na  prośbę Wojewody Zachodniopomorskiego  10 kwietnia 2019 r. (środa) zostanie przeprowadzony trening uruchamiania i pracy syren alarmowych zainstalowanych na terenie Gminy Siemyśl.  Syreny  zostaną  włączone  o godz. 8:41 na czas 1 minuty.
     Celem treningu jest sprawdzenie funkcjonowania systemu wykrywania, alarmowania i ostrzegania ludności o zagrożeniach na terenie województwa.

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 182