Alternative content

Get Adobe Flash player

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

AZBEST - NABÓR WNIOSKÓW
 

      Wójt Gminy Siemyśl informuje, że można składać wnioski o dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem, odbiorem, transportem i utylizacją wyrobów zawierających azbest.
      Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie.
     Informacji na temat składania wniosków  udziela referent ds. gospodarki komunalnej i lokalowej (Urząd Gminy Siemyśl pok. nr 10, tel. nr 94 35 85 312).

      Wnioski wraz z niezbędnymi dokumentami należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Siemyśl (ul. Kołobrzeska 14, 78-123 Siemyśl) - w terminie do  26 lipca 2019 r.

WIECEJ - BIP

 
Drukuj

 
Drukuj

 
Drukuj

 
Drukuj

FESTYN RODZINNY
 

     Już 7 lipca na boisku Orlik w Siemyślu odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez Caritas Parafii Siemyśl. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji m.in.: ”cukierki niespodzianki” z przypisanymi nagrodami, gry i zabawy dla małych i dużych z atrakcyjnymi wygranymi, wspaniałe domowe wypieki oraz dania regionalne. Organizatorzy zapewniają wspaniałą rodziną atmosferę w rytmach energetycznej muzyki.
      Początek imprezy 7 lipca 2019 r. o godzinie 14:00 na boisku Orlik w Siemyślu.

 

 

 

 

 

 

 
Drukuj

WYBORY ŁAWNIKÓW SĄDOWYCH

 
    31 grudnia 2019 r. upływa kadencja ławników sądowych. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl opublikowana jest informacja dot. zgłaszania kandydatów na ławników. Termin zgłaszania kandydatów na ławników sądowych - 30 czerwca 2019 r.

STRONA BIP

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 182